Kolagen typu II Kolagen typu II tworzy i wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, poprawiając jej elastyczność i wytrzymałość. Wspiera regenerację tkanek łącznych wokół stawów, co przyczynia się do ich lepszego funkcjonowania. Preparat żywieniowy znajdujący szerokie zastosowanie jako wsparcie diety zwierząt młodych, rosnących i pracujących oraz obciążonych dysfunkcją w obrębie aparatu ruchu.

Kolagen to najobficiej występujące białko ssaków. Podczas gdy typ I tworzy specyficzne typy tkanki łącznej skóry, kości i ścięgien, typ II jest podstawą w strukturze tkanki chrzęstnej. Kolagen typu II jest szeroko stosowany jako składnik suplementów diety mających na celu poprawę zdrowia i funkcjonowania stawów. Wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, poprawiając jej elastyczność i wytrzymałość. Dodatkowo suplementacja kolagenem typu II wspiera regenerację tkanek łącznych wokół stawów, co przyczynia się do lepszego ich funkcjonowania. Badania wykazują, że nawet małe dawki wykazują lepsze efekty niż glukozamina i siarczan chondroityny. które są najczęściej stosowanymi na rynku suplementami wspomagającymi stawy.

- wspomaga regenerację i odbudowę chrząstki stawowej

- zmniejsza ból towarzyszący chorobom stawów

- zwiększa ruchomość stawów

UWAGA! Nie stosować u zwierząt wykazujących alergię lub nietolerancję białka wieprzowego

Skład :kolagen typu II pochodzenia wieprzowego 

 

Składniki analityczne: Białko 99,7%, Popiół 1,6%, Tłuszcz 0,1%, Wilgotność 6,9%

 

Sposób podania: wymieszać z pokarmem8

 

Zastosowanie na dzień: Koty/ Psy: 1 miarka na 10kg m.c.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w oryginalnym opakowaniu, szczelnie zamkniętym. Materiał paszowy. Kraj pochodzenia: Hiszpania. Wyprodukowano w UE.

0 Przedmiot
Sprawdź także

16 innych produktów w tej samej kategorii: