Preparat opracowany specjalnie z myślą o budowie i wzmocnieniu struktur tkanek łącznych (chrząstki, ścięgna i więzadła). Zawiera 100% substancji czynnych o działaniu przeciwzapalnym: 60% ekstrakt z kadzidłowca, ekstrakt z kłącza kurkumy oraz ekstrakt z małża nowozelandzkiego (perna canaliculus). Do stosowania w przypadku wystąpienia problemów w obrębie stawów i kręgosłupa u szczeniąt i juniorów a także w przebiegu młodzieńczego zapalenia kości (enostozy). Szczególnie ras dużych i olbrzymich o zwiększonym ryzyku schorzeń aparatu ruchu. Także po przebytych kontuzjach i operacjach ortopedycznych. 

Dzięki wyjątkowej formule, preparat koncentruje się na redukcji stanu zapalnego, a co za tym idzie uszkodzeniom okolicznych tkanek, zapewniając młodym zwierzętom komfortowe życie i aktywność. 

Skład: kolagen wieprzowy typu II, ekstrakt z małża nowozelnadzkiego, ekstrakt z kadzidłowca, ekstrakt z kłącza kurkumy. 

Dodatki dietetyczne / kg; witamina A (3A700) 1mg

Skład analityczny / 100g: białko 70.5%, popiół całkowity 2.2%, tłuszcz 1.1%, wilgotność 5.9%, Potas (K) 230mg, sód (Na) 623mg, 

Sposób podania: produkt w formie proszku, podawać zmieszany z pokarmem

Dawkowanie: psy: 1 miarka/5kg mc dziennie

Uwaga- nie podawać zwierzętom wykazującym alergię lub nietolerancję białka wieprzowego. Preparatu nie należy podawać zdrowym zwierzętom w profilaktyce. Preparat przeznaczony wyłącznie dla zwierząt ze schorzeniami w obrębie układu ruchu. 

3 Przedmioty
Sprawdź także

16 innych produktów w tej samej kategorii: