• -20,00 zł

Zestaw suplementów wspierających stawy i układ ruchu

Mączka z małży 100g - związki aktywne znajdujące się w ciele omułka zielonowargowego Perna canaliculus mają działanie przeciwzapalne dzięki czemu redukują stan zapalny tworzący się na skutek przeciążeń i uszkodzeń stawu w wyniku aktywności, deformacji (dysplazja), kontuzji. W ciele omułka znajdują się związki budulcowe dla mazi stawowej oraz chrząstki stawowej: glukozamina i chondroityna. 

MSM 250g - ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Znosi stan zapalny oraz chroni komórki mięśniowe przed uszkodzeniem podczas intensywnego wysiłku u psów bardzo aktywnych, pracujących i sportowych. Siarka w formie organicznej jest niezbędnym pierwiastkiem do biosyntezy kolagenu. Codzienna suplementacja u psów aktywnych i sportowych wspomaga regenerację mięśni po wysiłku

Suszona i mielona skórka owocu dzikiej róży 100g - witamina C znajdująca się w owocach dzikiej róży ma działanie antyoksydacyjne. Jest niezbędna do regeneracji mazi stawowej oraz biosyntezy kolagenu. 

Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 mają działanie przeciwzapalne. Są niezbędne do budowy prawidłowo działającej błony komórkowej wszystkich komórek organizmu. Są kluczowe dla prawidłowego transportu związków odżywczych do wnętrza komórek mięśniowych oraz metabolitów na zewnątrz. Omega 3 wspierają przewodnictwo nerwowe oraz redukują stan zapalny tworzący się na skutek pracy stawu. 

4 Przedmioty
Sprawdź także

Zobacz także

Sprawdź także

16 innych produktów w tej samej kategorii: