Książki

Aktywne filtry

Krewetki dla psa i kota 40g

Krewetki dla psa i kota 40g

Cena 26,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Odżywczy rarytas w formie pysznych krewetek suszonych delikatnie ciepłym powietrzem. Przysmak stanowi uzupełnienie diety oraz jest doskonałą nagrodą podczas treningów, ćwiczeń i zabaw

Przysmaki z łososiem i...
  • Obecnie brak na stanie

Przysmaki z łososiem i bananami 100g

Cena 21,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wyjątkowe połączenie mięsa łososia oraz bananów w formie chrupiących, aromatycznych ciastek. Doskonały sposób na uzupełnienie diety jak również forma nagrody podczas treningów, ćwiczeń i zabaw. 

Przysmaki z polędwicą z...

Przysmaki z polędwicą z dorsza i jabłkami 100g

Cena 21,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Wyjątkowe połączenie mięsa dorsza oraz jabłek w formie chrupiących, aromatycznych ciastek. Doskonały sposób na uzupełnienie diety jak również forma nagrody podczas treningów, ćwiczeń i zabaw. 

Chews gryzaki łosoś i kryl...

Chews gryzaki łosoś i kryl 2szt

Cena 29,00 zł
Dostępność: 10 W magazynie

100% naturalnie rybne, wyjątkowo smaczne gryzaki wspomagające stawy. Wzbogacone ekstraktem z małży nowozelandzkiej dostarczają do diety Glikozaminoglikanów stanowiących naturalne źródło kwasu hialuronowego i glukozaminy dzięki czemu wspomagają i chronią funkcjonowanie aparatu ruchu. 

Gryzaki rybne dorsz i łosoś...

Gryzaki rybne dorsz i łosoś 2szt

Cena 26,00 zł
Dostępność: 10 W magazynie

100% naturalnie rybne, wyjątkowo smaczne gryzaki stanowiące źródło kwasów Omega-3 i Omega-6. Regularnie stosowane wspomagają utrzymanie higieny uzębienia chroniąc zęby przed osadzaniem się kamienia. Opakowanie zawiera 2 gryzaki o długości 13 cm

Smaczki uspokajające z...

Smaczki uspokajające z konopią dla psów 150g

Cena 9,90 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Naturalne przysmaki funkcjonalne dla psów, z konopiami, krewetkami i kozłkiem lekarskim (waleriana). Stanowią smaczną i doskonale pachnącą nagrodę dla psów lękliwych, nadpobudliwych, z problemami behawioralnymi. 

Kości do żucia Dental 2 szt

Kości do żucia Dental 2 szt

Cena 25,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

W 100% naturalne kości do żucia zapewniające higienę jamy ustnej psa. Zaspokajają naturalną potrzebę żucia i gryzienia. Regularne podawanie zapobiega odkładaniu płytki nazębnej. 

Gryzaki redukujące stres 2 szt

Gryzaki redukujące stres 2 szt

Cena 28,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

W 100% naturalne gryzaki z dodatkiem melisy i rumianku. Wyjątkowo smaczne. Pozwalają na redukcję stresu i łagodzenie napięć. Gryzienie oraz żucie sprzyja utrzymaniu higieny jamy ustnej. Wyjątkowo smaczne i aromatyczne.