Książki

Aktywne filtry

Olej z kryla HolistaPets...

Olej z kryla HolistaPets Krill Oil dla psa i kota

Cena 44,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Olej pozyskiwany ze świeżo złowionego kryla antarktycznego (Euphausia superba). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także silny antyoksydant astaksantynę. Stanowi doskonałą alternatywę wzbogacenia diety zwierząt uczulonych na ryby. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

Olej Omega3 z dzikich ryb...

Olej Omega3 z dzikich ryb dla psa i kota

Cena 34,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty. 

Tran HolistaPets Cod Liver...

Tran HolistaPets Cod Liver Oil dla psa i kota

Cena 32,00 zł
Dostępność: 9 W magazynie

Olej pozyskiwany ze świeżych wątróbek dziko złowionego dorsza (Gadus morhua). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także witaminy A i D. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie. Delikatny, rybny zapach i smak czyni olej bardzo atrakcyjnym dla zwierząt. 

Zestaw Oleje na start

Zestaw Oleje na start

Cena 171,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Zestaw startowy B.A.R.F. zawiera zestaw niezbędnych olei. 

Olej Omega-3 250ml, Tran z dorsza 250ml, Olej z kryla 200ml. 

Zestaw Oleje na wyjazd!

Zestaw Oleje na wyjazd!

Cena 99,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Zestaw startowy B.A.R.F. zawiera zestaw niezbędnych olei. 

Olej Omega-3 100ml, Tran z dorsza 100ml, Olej z kryla 100ml. 

Olej omega -3 Junior z...

Olej omega -3 Junior z dzikich ryb dla Psa i Kota

Cena 48,00 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Omega-3 Junior Oil jest pierwszym olejem stworzonym specjalnie dla szczeniąt oraz psów rosnących, w celu pokrycia ich zapotrzebowania na kwasy Omega-3 (DHA / EPA), które są niezbędne dla optymalnego rozwoju fizycznego i psychicznego. Naturalny olej rybny jakości ULTRA PREMIUM pochodzący ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb morskich. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie. 

Olej omega 3 Puppy z...

Olej omega 3 Puppy z dzikich ryb dla psa i kota

Cena 34,00 zł
Dostępność: 14 W magazynie

Omega-3 Puppy Oil jest pierwszym olejem stworzonym specjalnie dla szczeniąt, w celu pokrycia zapotrzebowania organizmu na kwasy Omega-3 (DHA / EPA), które są niezbędne dla jego optymalnego rozwoju fizycznego i psychicznego. Naturalny olej rybny jakości ULTRA PREMIUM pochodzący ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb morskich. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

Podawaj już od pierwszych tygodni życia!

Olej omega 3 Puppy 200ml +...
-7,00 zł
  • -7,00 zł

Olej omega 3 Puppy 200ml + omega 3 Junior 200ml

Cena podstawowa 96,00 zł Cena 89,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Omega-3 Puppy Oil oraz Omega3 Junior Oil to pierwsze oleje stworzone specjalnie dla szczeniąt i juniorów, w celu pokrycia zapotrzebowania organizmu na kwasy Omega-3 (DHA / EPA), które są niezbędne dla jego optymalnego rozwoju fizycznego i psychicznego. Naturalne oleje rybne jakości ULTRA PREMIUM pochodzące ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb morskich. Nie zawierają konserwantów, barwników, posiadają pełne certyfikaty analizy świadczące o najwyższej jakości produktów i bezpieczeństwie ich stosowania.

Podawaj już od pierwszych tygodni życia!

Olej z łososia omega 3
  • Nowy produkt

Olej z łososia omega 3

Cena 29,00 zł
Dostępność: 18 W magazynie

Najwyższej jakości, certyfikowany, pochodzący z czystej Islandii olej otrzymywany z łososia atlantyckiego (Salmo salar). Odznacza się wysoką zawartością kwasów omega-3. Niski poziom omega-6 czyni go dodatkiem doskonale wyrównującym zaburzony w pokarmach zwierzęcych pochodzących z intensywnej hodowli, stosunek omega3/omega6. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i zapachem co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla zwierząt.