Książki

Aktywne filtry

Olej z kryla HolistaPets...

Olej z kryla HolistaPets Krill Oil dla psa i kota

Cena 49,00 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Olej pozyskiwany ze świeżo złowionego kryla antarktycznego (Euphausia superba). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także silny antyoksydant astaksantynę. Stanowi doskonałą alternatywę wzbogacenia diety zwierząt uczulonych na ryby. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

Olej Omega3 z dzikich ryb...

Olej Omega3 z dzikich ryb dla psa i kota

Cena 39,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty. 

Tran HolistaPets Cod Liver...

Tran HolistaPets Cod Liver Oil dla psa i kota

Cena 39,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Olej pozyskiwany ze świeżych wątróbek dziko złowionego dorsza (Gadus morhua). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także witaminy A i D. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie. Delikatny, rybny zapach i smak czyni olej bardzo atrakcyjnym dla zwierząt. 

Zestaw Oleje na start
-16,00 zł
  • -16,00 zł

Zestaw Oleje na start

Cena podstawowa 199,00 zł Cena 183,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Zestaw startowy B.A.R.F. zawiera zestaw niezbędnych olei. 

Olej Omega-3 250ml, Tran z dorsza 250ml, Olej z kryla 200ml. 

Zestaw Oleje na wyjazd!
-11,00 zł
  • -11,00 zł

Zestaw Oleje na wyjazd!

Cena podstawowa 127,00 zł Cena 116,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Zestaw startowy B.A.R.F. zawiera zestaw niezbędnych olei. 

Olej Omega-3 100ml, Tran z dorsza 100ml, Olej z kryla 100ml. 

Olej omega -3 Junior z...

Olej omega -3 Junior z dzikich ryb dla Psa i Kota

Cena 84,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Omega-3 Junior Oil jest pierwszym olejem stworzonym specjalnie dla szczeniąt oraz psów rosnących, w celu pokrycia ich zapotrzebowania na kwasy Omega-3 (DHA / EPA), które są niezbędne dla optymalnego rozwoju fizycznego i psychicznego. Naturalny olej rybny jakości ULTRA PREMIUM pochodzący ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb morskich. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie. 

Olej omega 3 Puppy z...

Olej omega 3 Puppy z dzikich ryb dla psa i kota

Cena 39,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Omega-3 Puppy Oil jest pierwszym olejem stworzonym specjalnie dla szczeniąt, w celu pokrycia zapotrzebowania organizmu na kwasy Omega-3 (DHA / EPA), które są niezbędne dla jego optymalnego rozwoju fizycznego i psychicznego. Naturalny olej rybny jakości ULTRA PREMIUM pochodzący ze zrównoważonych połowów dziko żyjących ryb morskich. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

Podawaj już od pierwszych tygodni życia!

Olej z łososia omega 3

Olej z łososia omega 3

Cena 34,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Najwyższej jakości, certyfikowany, pochodzący z czystej Islandii olej otrzymywany z łososia atlantyckiego (Salmo salar). Odznacza się wysoką zawartością kwasów omega-3. Niski poziom omega-6 czyni go dodatkiem doskonale wyrównującym zaburzony w pokarmach zwierzęcych pochodzących z intensywnej hodowli, stosunek omega3/omega6. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i zapachem co czyni go szczególnie atrakcyjnym dla zwierząt.