Książki

Aktywne filtry

MSM Siarka organiczna na...

MSM Siarka organiczna na stawy dla psa i kota

Cena 35,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Preparat dla dorosłych psów i kotów w formie proszku pozyskiwany z miazgi sosnowej. Jest organicznym związkiem siarki oraz składnikiem naturalnej żywności. Przyspiesza regenerację tkanek, wspiera odbudowę chrząstki stawowej, poprawia kondycję skóry, sierści i pazurów.

ArthroStrong na stawy dla psów

ArthroStrong na stawy dla psów

Cena 79,00 zł
Dostępność: Brak na stanie

Wysoko skoncentrowana mieszanka uzupełniająca dietę psów i kotów, stworzona z najistotniejszych substancji chondroprotekcyjnych.

Mączka z Małży...

Mączka z Małży Nowozelandzkiej na stawy dla psa...

Cena 89,00 zł
Dostępność: 10 W magazynie

Liofilizowana, sproszkowana małża nowozelandzka (Perna Canaliculus). Źródło glikozaminoglikanów (GAG), które są budulcowym składnikiem chrząstek międzykostnych oraz płynów stawowych. Polecana zwierzętom starszym u których występują problemy w układzie ruchu  oraz młodym w okresie intensywnego wzrostu.

Olej z kryla HolistaPets...

Olej z kryla HolistaPets Krill Oil dla psa i kota

Cena 49,00 zł
Dostępność: 10 W magazynie

Olej pozyskiwany ze świeżo złowionego kryla antarktycznego (Euphausia superba). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także silny antyoksydant astaksantynę. Stanowi doskonałą alternatywę wzbogacenia diety zwierząt uczulonych na ryby. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

Zestaw STAWY+ dla psa i kota
-20,00 zł
  • -20,00 zł

Zestaw STAWY+ dla psa i kota

Cena podstawowa 227,00 zł Cena 207,00 zł
Dostępność: 4 W magazynie

Zestaw suplementów wspierających stawy i układ ruchu: mączka z małży, MSM, skórka owocu dzikiej róży oraz olej omega-3

Arthro Natural Large
-20,00 zł
  • -20,00 zł

Arthro Natural Large

Cena podstawowa 318,00 zł Cena 298,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Arthro Natural Large to zestaw 2 naturalnych suplementów wspierających syntezę kolagenu i mazi stawowej. Zarówno MSM jak i mączka z małży nowozelandzkiej mają działanie przeciwzapalne

W skład zestawu wchodzi MSM 500g oraz mączka z małża nowozelandzkiego 500g. 

Kolagen typu II Pure

Kolagen typu II Pure

Cena 69,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Kolagen typu II Kolagen typu II tworzy i wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, poprawiając jej elastyczność i wytrzymałość. Wspiera regenerację tkanek łącznych wokół stawów, co przyczynia się do ich lepszego funkcjonowania. Preparat żywieniowy znajdujący szerokie zastosowanie jako wsparcie diety zwierząt młodych, rosnących i pracujących oraz obciążonych dysfunkcją w obrębie aparatu ruchu.

Boswellia Serrata 60% dla...

Boswellia Serrata 60% dla psa i kota 100g

Cena 119,00 zł
Dostępność: 6 W magazynie

Standaryzowany ekstrakt z żywicy, zawierający aż 60% kwasu bosweliowego. Preparat żywieniowy znajdujący szerokie zastosowanie jako wsparcie diety zwierząt obciążonych dysfunkcją w obrębie aparatu ruchu jak np. urazy, obrzęki, kontuzje, sztywny chód czy choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa.

Czarci pazur dla psa i kota...

Czarci pazur dla psa i kota 100g

Cena 49,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Ekstrakt z korzenia czarciego pazura (Harpagophytum procumbens) zawiera szeroką gamę substancji bioaktywnych, takich jak terpenoidy, glikozydy irydoidowe oraz acetylowane związki fenolowe. Preparat żywieniowy znajdujący szerokie zastosowanie jako wsparcie diety zwierząt obciążonych dysfunkcją w obrębie aparatu ruchu jak np. ograniczona ruchomość stawów, urazy, obrzęki, kontuzje, sztywny chód czy choroba zwyrodnieniowa stawów i kręgosłupa.

Arthro Doctor suplement na...

Arthro Doctor suplement na stawy dla psów i kotów

Cena 109,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Arthro Doctor to innowacyjny produkt stworzony z myślą o zwierzętach zmagających się z problemami w obrębie aparatu ruchu. Dzięki starannie dobranemu składowi, każda dawka zapewnia wsparcie o wyjątkowym potencjale. Uzupełnia dietę psów dorosłych w substancje chondroprotekcyjne oraz przeciwzapalne o potwierdzonym działaniu klinicznym co czyni go najlepiej działającym preparatem na stawy obecnym na rynku polskim. Wspomaga odbudowę i sprawne funkcjonowanie układu kostno - stawowego.

Arthro Junior Pro suplement...

Arthro Junior Pro suplement na stawy dla...

Cena 99,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Preparat uzupełniający dietę szczeniąt i psów młodych w substancje chondroprotekcyjne i przeciwzapalne o potwierdzonym działaniu klinicznym.  Wspomaga prawidłowy rozwój i funkcjonowanie układu ruchu. Polecany w przypadku stwierdzenia schorzeń aparatu ruchu, a także po przebytych kontuzjach i operacjach ortopedycznych.