Aktywne filtry

MSM Siarka organiczna na...

MSM Siarka organiczna na stawy dla psa i kota

Cena 35,00 zł
Dostępność: 1 W magazynie

Preparat dla dorosłych psów i kotów w formie proszku pozyskiwany z miazgi sosnowej. Jest organicznym związkiem siarki oraz składnikiem naturalnej żywności. Przyspiesza regenerację tkanek, wspiera odbudowę chrząstki stawowej, poprawia kondycję skóry, sierści i pazurów.

BIO Czystek dla psa i kota

BIO Czystek dla psa i kota

Cena 29,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

BIO Cistus (świeżo mielone ziele czystka), pochodzące z Tureckich, certyfikowanych upraw ekologicznych. Preparat produkowany z zachowaniem najwyższych standardów, nie zawiera pestycydów dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia.

Cytrynian Wapnia dla psa i...

Cytrynian Wapnia dla psa i kota

Cena 35,00 zł
Dostępność: 8 W magazynie

Cytrynian wapnia jest szczególnie polecany do podawania w diecie B.A.R.F. , gotowanej, eliminacyjnej jako źródło wapnia.  Preparat dedykowany w celu wzbogacenia diety psów i kotów. 

Drożdże browarnicze dla psa...

Drożdże browarnicze dla psa i kota

Cena 24,00 zł
Dostępność: 7 W magazynie

Naturalny preparat dla psów i kotów w formie proszku. Wzbogaca dietę o witaminy, minerały i aminokwasy. Drożdże wykazują korzystny wpływ na trawienie, poprawiają kondycję okrywy włosowej. Produkt nie zawiera środków konserwujących, antyzbrylaczy ani barwników. 

Olej z kryla HolistaPets...

Olej z kryla HolistaPets Krill Oil dla psa i kota

Cena 49,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Olej pozyskiwany ze świeżo złowionego kryla antarktycznego (Euphausia superba). Bogaty w kwasy tłuszczowe EPA i DHA, a także silny antyoksydant astaksantynę. Stanowi doskonałą alternatywę wzbogacenia diety zwierząt uczulonych na ryby. Nie zawiera konserwantów, barwników, posiada pełny certyfikat analizy świadczący o najwyższej jakości produktu i jego bezpieczeństwie.

ArthroStrong na stawy dla psów

ArthroStrong na stawy dla psów

Cena 79,00 zł
Dostępność: 2 W magazynie

Wysoko skoncentrowana mieszanka uzupełniająca dietę psów i kotów, stworzona z najistotniejszych substancji chondroprotekcyjnych.

Węglan wapnia dla psa i kota

Węglan wapnia dla psa i kota

Cena 35,00 zł
Dostępność: 10 W magazynie

Preparat pozyskiwany z naturalnego wapienia, przeznaczony do wzbogacenia i bilansowania niedoboru wapnia w diecie B.A.R.F., gotowanej i eliminacyjnej

BIO owoc dzikiej róży dla...

BIO owoc dzikiej róży dla psa i kota

Cena 35,00 zł
Dostępność: 3 W magazynie

Pochodzące z certyfikowanych ekologicznych upraw świeżo mielone BIO owoce dzikiej róży pozbawione pestek. Zawierają szereg biologicznie czynnych substancji o działaniu antyoksydacyjnym, chondroprotekcyjnym oraz immunomodelującym. Preparat nie zawiera pestycydów dzięki czemu jest bezpieczny dla zdrowia. 

BIO Alga morska dla psa i kota

BIO Alga morska dla psa i kota

Cena 32,00 zł
Dostępność: 11 W magazynie

Sproszkowana Alga morska z Norweskim certyfikatem ekologicznym marki HolistaPets.  Naturalne, bezpieczne źródło jodu, witamin, aminokwasów i składników mineralnych dla psów i kotów. 

Olej Omega3 z dzikich ryb...

Olej Omega3 z dzikich ryb dla psa i kota

Cena 39,00 zł
Dostępność: 5 W magazynie

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty.