Zawarta w krylu astaksantyna jest najsilniejszym na świecie, naturalnym przeciwutleniaczem. Jest ponad 500 razy silniejsza niż witamina E oraz kilkaset razy aktywniejsza niż koenzym Q10, a do tego 100% bezpieczna. Skutecznie chroni komórki organizmu przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Może przeciwdziałać chorobom  stawów, skóry, wspierać układ sercowo - naczyniowy czy nawet chronić organizm przed nowotworami.

Cholina jest niezbędnym składnikiem odżywczym, którego zwierzęta potrzebują do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Jest również bardzo ważna dla prawidłowej pracy mózgu i mięśni. Białka morskie w krylu są bardzo smaczne, łatwe do strawienia i stanowią alternatywne źródło białka.

Omega-3  kwasy EPA i DHA są niezbędne do zachowania zdrowia i muszą być dostarczane z dietą niestety bardzo często występuje ich deficyt w karmach komercyjnych dlatego warto uzupełniać ich niedobór wysokiej jakości suplementami.

Kryl antarktyczny 100% bezpieczeństwa - pochodzący z najczystszego miejsca na świecie przed zmieleniem został pozbawiony egzoszkieletów czyli skorupek, które mogą gromadzić w sobie metale ciężkie. 

Skład: 

100% mączka z kryla pozbawionego egzoszkieletu

Skład analityczny: 

Białko surowe: 58%, Tłuszcze: 27%, Popiół surowy: 9%, Wilgotność: 7%, fluor <10mg/kg

Sposób podania

odmierzoną dzienną dawkę podawać z pokarmem 

Dawkowanie 

Psy: 1 miarka na 5 kg m.c. /dzień

Koty: 1 miarka / dzień

Zastosowanie:

     - wsparcie pracę serca, nerek, wątroby, stawów, mózgu oraz oczu.

     - psy aktywne z uwagi na wysoki poziom astaksantyny

     - wsparcie układu odpornościowego, stymulacja do walki z infekcjami

     - psy i koty powyżej 8 roku życia 

     - smaczny dodatek do posiłków 

KRY_100
3 Przedmioty
Sprawdź także

Zobacz także

Sprawdź także

16 innych produktów w tej samej kategorii: